Pracownik Produkcji - Operator Linii

pracodawca: Jobs Plus
miejsce pracy: Kraków
dodano: 2018-08-22
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy Agencją HR oferującą zatrudnienie u naszych zaufanych Klientów. Obecnie wspieramy Firmę działającej w branży metali niezależnych i kolorowych w poszukiwaniach odpowiedzialnych i sumiennych osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ Miejsce pracy: Kraków (Bieżanów-Prokocim)
Opis stanowiska:
Co będzie należało do Twoich obowiązków: • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów miedzianych • zapisywanie parametrów w kartach procesu • zgłaszanie nieprawidłowości i usterek • transport wyrobów gotowych
Oferujemy:
W zamian zapewniamy: • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • równoważny system czasu pracy (od poniedziałku do niedzieli, wolne 3 dni w tygodniu) • możliwość awansu oraz zatrudnienia na dłuższy okres czasu • niezbędne szkolenie oraz ubranie robocze • po pozytywnym okresie próbnym dodatkowe premie
Czego oczekujemy od Kandydatów: • uprawnienia na wózek widłowy (uprawnienia na suwnicę mile widziane) • dyspozycyjność do pracy na pełen etat • skrupulatność, rzetelność oraz odpowiedzialność • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Kontakt:
Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Nie czekaj - wyślij do nas swoje CV przez formularz aplikacyjny: Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód: https://bit.ly/2ABlXBh Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.