Liczenie towaru w markecie za granicą

pracodawca: Invent
miejsce pracy: Wrocław
dodano: 2018-08-24
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Spółka INVENT Europe świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji. Celem firmy jest spełnianie potrzeb naszych kontrahentów, dlatego też każdorazowo projekt dostosowany jest do specyfiki zlecenia.
Opis stanowiska:
Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy szkolenie! Pełnienie funkcji tłumacza - komunikatywny poziom języka niemieckiego.
Oferujemy:
- materiały szkoleniowe z fachowym słownictwem, - darmowy transport, - darmowe zakwaterowanie, - umowę zlecenie, - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu, - szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia.
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, - dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych), - pełnoletności, - chęci i pełnego zaangażowania.
Kontakt:
Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: - wyślij zgłoszenie online na stronie: https://rekrutacja.invent.ag - lub wyślij SMS o treści: „Liczący z niemieckim – imię i nazwisko”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.