jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Konsultant Klienta

Konsultant Klienta

pracodawca: Clar System S.A.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-09-04
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
• planowanie i telefoniczne umawianie spotkań handlowców • nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami • badanie potrzeb Klientów i prezentowanie oferowanych usług • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
• doświadczenie w pracy w telefonicznej obsłudze klienta • samodzielność i kreatywność • komunikatywność, swoboda wypowiedzi • umiejętność obsługi komputera DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: m.przyborska@clarsystem.pl Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami