jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

pracodawca: Conture
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-09-06
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Conture - agencja content marketingu i copywritingu, zajmująca się tworzeniem treści m.in. dla branż: home & garden, beauty & health, e-commerce, HR i fashion.
Opis stanowiska:
Do Twoich obowiązków należeć będzie: - kontakt z klientem na podstawie ciepłych i zimnych leadów, - przygotowywanie ofert handlowych dla klientów oraz ich wycena, - prowadzenie rozmów telefonicznych, - negocjacje z potencjalnymi klientami.
Oferujemy:
Co możemy Ci zaoferować? - wyjścia i wyjazdy integracyjne; - możliwość pracy zdalnej w wybrane dni; - nietuzinkowe poczucie humoru i zgrany zespół; - wsparcie doświadczonych osób oraz dawkę nowej wiedzy z zakresu content marketingu i SEO copywritingu; - możliwość dalszego rozwoju kariery wg. wewnętrznych struktur; - budowanie własnego zespołu we współpracy z zaprzyjaźnionymi rekruterami; - pracę w gronie miłych i kreatywnych osób, z wykorzystaniem nowych narzędzi oraz technologii #lubimyAutomatyzację.
Zapraszamy Cię do współpracy, jeżeli: - masz min. roczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku w agencji reklamowej, interaktywnej lub marketingowej, - jesteś osobą otwartą na wyzwania oraz skutecznie dążysz do celu, - dobrze znane Ci są narzędzia biznesowe (w tym CRM), - pracujesz w oparciu o nowe technologie i social media, - nawiązywanie długofalowych relacji z klientami oraz ich utrzymywanie nie stanowi dla Ciebie problemu.