jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Technik obiektu
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (2):

Technik obiektu

pracodawca: Clar System S.A.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-09-10
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
― bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy instalacji i urządzeń budynkowych ― monitorowanie pracy powierzonych urządzeń ― drobne prace budowlane ― usuwanie awarii ― współpraca z serwisami zewnętrznymi ― raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Kapitałowej
Oferujemy:
― umowę o pracę ― pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju ― przyjazną atmosferę pracy ― pracę w nowoczesnym środowisku technicznym ― niezbędne narzędzia pracy
― doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości ― świadectwo kwalifikacyjne SEP E i D grupy 1 do 20kV mile widziane grupy 2 i 3 ― uprawnienia do obsługi podestów ruchomych ― wykształcenie techniczne – zawodowe lub średnie, preferowane elektryczne ― znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych ― obsługa komputera (MS Office) ― odpowiedzialność, samodzielność
Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: m.przyborska@clarsystem.pl Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami