jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: PRACOWNIK PRODUKCJI – NIEMCY

PRACOWNIK PRODUKCJI – NIEMCY

pracodawca: ABCwork
miejsce pracy: Kostomłoty
dodano: 2018-09-17
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI.
Opis stanowiska:
- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.
Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) - Niemiecką umowę o pracę - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu
- Doświadczenie na stanowisku - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)