jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Operator frezarki CNC

Operator frezarki CNC

pracodawca: Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.
miejsce pracy: Sosnowiec
dodano: 2018-09-21
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji. Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania! Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ INFOLINII - 800 060 070. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko OPERATOR FREZARKI CNC - 4000zł brutto/mc
Opis stanowiska:
-Obsługa maszyn CNC -Dbanie o należyty stan techniczny maszyn i urządzeń -Kontrola jakościowa detali zgodnie z dokumentacją techniczną
Oferujemy:
-Atrakcyjne warunki -Umowę zlecenie (ZUS + ubezpieczenie NNW) -Ubezpieczenie PZU -Możliwość rozwoju na terenie zakładu Klienta -Opiekę koordynatora
-Znajomości rysunku technicznego -Znajomości przyrządów pomiarowych -Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku -Umiejętności wprowadzania korekt narzędzi obróbczych -Znajomości programu Heidenhain/ Sinumerik 840 D -Uprawnień do obsługi suwnic z poziomu „0”
Kontakt:
Nie czekaj, zadzwoń lub napisz już teraz! Kontakt: 725 250 867