jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: doradca klienta

doradca klienta

pracodawca:
miejsce pracy: woj. podlaskie
dodano: 2018-10-03

Opis stanowiska:

Współpracuj z liderem na rynku pożyczek konsumenckich!
Lubisz współpracę z ludźmi i chcesz podnosić swoje kwalifikacje?

Zostań Doradcą Klienta i zobacz, co możemy Ci zaoferować:

  • Nieograniczoną wysokość wynagrodzenia zależną od wyników
  • Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne składki do ZUS!
  • Elastyczne godziny współpracy dopasowane do Twoich możliwości
  • Dodatkowe bonusy i możliwość awansu
  • Najwyższe standardy i jasne zasady współpracy
  • Bezpłatne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Dodatkowe działania wspierające na początku współpracy
  • Telefon służbowy z bezpłatnym abonamentem
Oferujemy:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • Odbiór rat od Klientów

Dołącz do Nas – aplikuj

  • Wykształcenie średnie
  • Chęć pracy w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
Kontakt:
PROVIDENT

strona www: www.kariera-provident.pl