jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Doradca Finansowy (Warszawa)

Doradca Finansowy (Warszawa)

pracodawca: Jobs Plus
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-10-05
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Nazywamy się Jobs Plus i chcielibyśmy zaproponować Ci zatrudnienie u naszego Klienta – lidera na rynku finansowym, świadczącego usługi dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Jesteś otwarty, komunikatywny, lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać w branży finansowej? Aplikuj na stanowisko: DORADCA FINANSOWY Miejsce pracy: Warszawa, Ochota Do Twoich zadań będzie należeć: • Aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu firm od 30 tys. do 10 mln zł • Pośrednictwo kredytowe oraz oferowanie usług księgowych • Obsługa przedsiębiorstw w zakresie doradztwa finansowego, podatkowego i prawnego • Realizacja polityki jakościowej firmy • Edukowanie klienta w zakresie finansów, rachunkowości i podstawowych zagadnień prawnych • Budowanie długofalowych relacji z Klientami Firmy Cechy idealnego kandydata: • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi Klientów Firmowych lub pośrednictwa kredytowego • Wykształcenie wyższe w obszarze bankowości i finansów lub pokrewne (będzie dodatkowym atutem) • Znajomość obsługi MS Office • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania • Nastawienie na realizację założonych celów • Inicjatywa i samodzielność w działaniu Dołącz do nas, a otrzymasz: • Możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o współpracę • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 lub 10-18 • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze + wysokie premie) • Szkolenia stanowiskowe, możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych • Pracę w prężnie rozwijającej się, renomowanej firmie Jesteś osobą z naszego ogłoszenia? Czekamy na Twoją aplikację. Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód: http://bit.ly/Doradca_Finansowy Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10 641.