jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: poszukujemy figure team leadera

poszukujemy figure team leadera

pracodawca: Ravess
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-10-11
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Firma Ravess współpracuje z ONP, ONG we Wloszech, Francji i innych panstwach na swiecie. Od dzisiaj zaczyna w Polsce! Entuzjazm i pozytywność charakteryzują nasz zespl. Dołącz także TY do naszej grupy!
Opis stanowiska:
Do obowiązków Fundraisera należy pozyskanie jak największej ilości darczyńców.
Oferujemy:
Warto z nami pracować, ponieważ: • nasze stawki są wyższe niż u innych pracodawców+proponujemy premia • zatrudniamy na pl i pelen etap • proponujemy merytoryczne ścieżki rozwoju zawodowego Oferujemy również: • elastyczny grafik pracy • ekslusywne miejsca pracy • profesjonalne szkolenia • ultra zgrany zespół
Wymagania: • mieszkac w Warszawie • minimum 3 dni wolne w tygodniu (18h) Profil uzupełniają interes do kwestii społecznych, predyspozycje do pracy w zespołach i silne umiejętności komunikacyjne.
Kontakt:
reklutacja@ravess.com reklutacja@ravess.com