jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Pomoc na produkcji

Pomoc na produkcji

pracodawca: GP People sp. z o.o.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-10-16
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Aktualnie dla firmy z branży poligraficznej poszukujemy kandydatów do: Wykonywania czynności na produkcji nr referencyjny: WCP/10/18 miejsce pracy: Poznań / Junikowo region: wielkopolskie
Opis stanowiska:
- wykonywanie czynności przy taśmie produkcyjnej - odbieranie i pakowanie gotowego wyrobu - składanie i klejenie produktu firmy
Oferujemy:
- stawkę 15,11 zł/h brutto - możliwość rozpoczęcia zlecenia o godzinie: 6:00, 14:00 i 22:00 - umowę zlecenie + ZUS - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- sumienność w podejściu do zleconego zadania - zdolności manualne - dyspozycyjność - mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Kontakt:
P People oddział w Poznaniu Anna Dura tel. 61 224 50 55 mail.: adura[a]gppeople.pl Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: - Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej ( https://www.gppeople.pl/14,gp-people-polityka-prywatnosci-naszej-agencji) w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury przyszłych rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.