jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

pracodawca: klient serwisu gazetapraca.pl
miejsce pracy: Kielce
dodano: 2014-07-29

Opis:

Nasz Klient poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizacja targetów sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenie w kontaktach handlowych
  • znajomość technik sprzedaży
  • motywacja do osiągania dobrych wyników
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia pracy

Prosimy o przesyłanie aplikacji na poniższy adres e-mail:
przedstawiciel_kielce@gazeta.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.