connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to VPS-HELPER-1-1:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused) --> Praca - Oferty Pracy Warszawa : Gazeta Praca - Gratka - Info Praca - Praca pl - Goldenline Praca - Pracuj
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku ():

Praktykant/Stażysta w dziale handlowym

pracodawca: WB Staffing
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2016-02-01
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Agencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379. W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura szukamy młodych i otwartych osób, które chciałyby podjąć z nami współpracę jako: Praktykant/ Stażysta w Dziale Handlowym
Opis stanowiska:
- kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami, - udział w spotkaniach handlowych z Handlowcami - wsparcie w bieżących sprawach biurowych
Oferujemy:
- ciekawe i dynamiczne projekty rekrutacyjne - płatne praktyki - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie praktyk - przyjazną atmosferę pracy
- wykształcenie wyższe - status studenta- mile widziany - znajomość języków obcych- j. angielski lub inne - chęć zdobycia doświadczenia - dyspozycyjność do pracy ok 3-4 godzin dziennie (od poniedziałku do piątku) - zainteresowania związane ze współczesnym rynkiem pracy
Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres recruitment@wbstaffing.com Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej BAZY DANYCH co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."